Plecháček
s nerezovým lemem

298.00  včetně DPH

Plecháček s vlastním potiskem je jedinečný, milují ho děti, zbožňují ho prarodiče, potěší šéfa nebo příjemně překvapí vaše přátele, blízké … a pro rybáře je to prostě a jednoduše „must have“.

V případě, že máte připravenu korektní grafiku ve formátu a požadavcích odpovídajícímu produktu (viz samotný popis produktu) zašlete přímo tisková data, případně lze využít interní online editor a požadovaný produkt si prostě vytvořit přímo na místě. Pro odeslání podkladů systém akceptuje soubory ve formátech: PDF, PNG, JPG, TIF, PSD, SVG. V případě, že je třeba odeslat více souborů současně, využijte prosím formáty ZIP, TAR, GZIP, RAR, případně vícestránkové PDF. Velikost odesílaného souboru je omezena na 50 MByte. V případě, že chcete odeslat větší soubor, využijte prosím služeb jako wetransfer.com nebo uschovna.cz.

Vyber soubor
  Online designer

  Popis

  Co dodat, plecháček s potiskem je super dárek, kterým nadchnete své blízké jako třeba hrneček … prostě plecháček s potiskem je ta správná cesta potěšit blízké.

  A co je nutné vědět ?! Je to velmi jednoduché, stačí najít vhodný obrázek, zvážit umístění (tady je třeba vědět, že na plecháček lze potisknout plochu 185 x 55mm v případě panoramatického potisku).

  • Krabička na plecháček je automaticky součástí ceny
  • Průměr nákružku 87 / průměr plecháčku 79 mm / výška 81 mm
  • Objem 11oz  330 ml
  • Hmotnost 130 g
  • Specifikace potisku – max 185 x 55 mm