Vizitky

638.00  včetně DPH

Prostě a jednoduše vizitka, v EURO formátu, ve standardním formátu 90×50 mm, jednostranná, oboustranná, vyberte si, pošlete data a je hotovo … pozor vizitky z naší společnosti jsou vždy v exkluzivním provedení, křída 350 g/m2, což rozhodně není standard a dodá Vaší vizitce profesionální punc.

Při pravidelném odběru tiskovin je možné nastavit individuální ceny.
Pro více informací nás kontaktujte.

Standardní doba výroby vizitek (v rámci webových objednávek) je 3 – 5 pracovních dní.

V případě, že máte připravenu korektní grafiku ve formátu a požadavcích odpovídajícímu produktu (viz samotný popis produktu) zašlete přímo tisková data, případně lze využít interní online editor a požadovaný produkt si prostě vytvořit přímo na místě. Pro odeslání podkladů systém akceptuje soubory ve formátech: PDF, PNG, JPG, TIF, PSD, SVG. V případě, že je třeba odeslat více souborů současně, využijte prosím formáty ZIP, TAR, GZIP, RAR, případně vícestránkové PDF. Velikost odesílaného souboru je omezena na 50 MByte. V případě, že chcete odeslat větší soubor, využijte prosím služeb jako wetransfer.com nebo uschovna.cz.
Vyber soubor
  Online designer
  Kategorie: Štítky: ,

  Popis

  Potřebujete operativně vyrazit na schůzku a chybí Vám vizitky, nebo chcete exkluzivní vizitky, které Vám připravil Váš grafik ?! V obou případech jsme připravení Vám být plně nápomocni.

  A jestli jste nenašli Vaši vizi vizitky, neváhejte nás kontaktovat … řešení jsme schopni najít, ať již jde o vizitky s nestandardní povrchovou úpravou, provedení na materiálech 600 g/m2 a více, nebo vizitka atypická s bigováním, perforací, atd …

  • provedení matná křída 350 g/m
  • data ve formátu PDF
  • vizitky s grafikou k okraji je třeba pracovat se spady … Váš grafik bude jistě vědět