Velkoformátová fotografie

350.00  včetně DPH

Velkoformátová fotografie … špičkový tisk, špičková kvalita materiálů, výsledek odpovídající nejvyšším požadavkům na fotografický tisk.

Samozřejmostí je zpracování fotografií v barevném prostoru sRGB, AdobeRGB, ProPhotoRGB. Zpracování velkoformátového tisku řídí profesionální tiskový RIP (Rasterized Image Procesor), který zaručuje jednak opakovatelnost výsledku pro případný dotisk, či právě přesné podání v rámci různých barevných prostorů. Uvedené umocňuje průběžné řízení celého barevného workflow pomocí spektrometru, ať již externích, či v případě velkoformátového plotru vestavěného řešení.

Standardní doba výroby velkoformátové fotografie jsou 3 pracovní dny.

Uvedený produkt pracuje s cenou dynamicky, zohledňuje počty kusů a formát tisku přímo ve výpočtu položky. V případě, že máte více motivů, klidně vložte více dat, bude to v konečném důsledku ekonomičtější, než vytvořit více objednávek.
Pro odeslání podkladů systém akceptuje soubory ve formátech: PDF, PNG, JPG, TIF, PSD, SVG. V případě, že je třeba odeslat více souborů současně, využijte prosím formáty ZIP, TAR, GZIP, RAR, případně vícestránkové PDF. Velikost odesílaného souboru je omezena na 50 MByte. V případě, že chcete odeslat větší soubor, využijte prosím služeb jako wetransfer.com nebo uschovna.cz.
Vyber soubor
  Kategorie: Štítky: ,

  Popis

  Velkoformátový fotografie – tisk fotografií nabízíme v provedení lesk, případně satin … v obou případech jde o exkluzivní tisková média HP, která jsou přímo určená a certifikovaná pro 9-ti barevné tiskové řešení HP, které využíváme.

  Velmi důležitým faktem je, že o tisku a zpracování dat víme vše … živí nás to, baví nás to a technologicky máme absolutní špičku, což ve výsledku známená, že jsme jasná volba, když vyžadujete špičkovou kvalitu.

  • maximální tiskový formát 44″ (111,7 cm)
  • rozlišení 2400 x 1200 dpi
  • technologie:HP Vivera pigmentový inkoust
  • rychlost tisku v produkční fotokvalitě: 23.4 m2/hodina

  Vestavěný spektrofotometr

  Profesionální tiskárna/plotr HP Designjet Z9+, který využíváme, přináší revoluci v profesionálních barevných pracovních postupech pomocí vestavěného spektrofotometru pro kalibraci barev a profilování.