Stolní měsíční kalendář A5 z vlastních fotografií

395.00  včetně DPH

Stolní měsíční kalendář A5 z vlastních fotografií je spolu s nástěnnými kalendáři ideální způsob jak odprezentovat v rodinném kruhu fotky, které charakterizují klíčové události v roce.

Důležitým benefitem je fakt, že kalendář je realizován vždy jako 13-ti listý, tedy má reálných 13 listů, nikoliv 6 nebo 7 jak je tomu běžné u konkurence !!! Tedy kalendář v konečném důsledku vypadá a působí výrazně věrohodněji a důstojněji.

Pro odeslání podkladů systém akceptuje soubory ve formátech: PDF, PNG, JPG, TIF, PSD, SVG. V případě, že je třeba odeslat více souborů současně, využijte prosím formáty ZIP, TAR, GZIP, RAR, případně vícestránkové PDF. Velikost odesílaného souboru je omezena na 50 MByte. V případě, že chcete odeslat větší soubor, využijte prosím služeb jako wetransfer.com nebo uschovna.cz.

Standardní doba výroby kalendáře je 3 – 5 pracovních dní.

Vyber soubor

  Popis

  Vyberte formát a pak už jen stačí najít 12 + 1 fotek …  Ať již děláte průřez rokem vašich ratolestí, nebo chcete mít v pracovně kalendář prezentující Vaše úspěchy na poli sportu, vždy je kalendář špičkovou volbou … a co víc, kalendář je také skvělým dárkem.

  • formát A5 (210 x 148 mm)
  • provedení kalendáře je v režimu 12 + 1 snímek, což u nás znamená i reálných 12 + 1 list !!!
  • papír využíváme 170 g/m matnou křídu, kde je reprodukce fotek na špičkové úrovni
  • kalendář obsahuje „základnu“ ve formě čistého kartonu – formát 210 x 160 mm