Saténová kravata s potiskem

728.00  včetně DPH

Značková saténová kravata KARIBAN vč. vlastního potisku … Elegantní kravata vyrobená ze 100% saténu.

Kravata s vlastním obrázkem je vhodným dárkem nejen pro šéfa, ale také při příležitosti rozloučení se svobodou či jiné podobné oslavy.

Pro potisk bílé kravaty a do jisté míry kravaty stříbrné lze využít jakákoliv grafika, tedy lze pracovat běžně s fotografií, u černé kravaty je třeba počítat s jistým omezením, které je dáno podkladem, nicméně lze to řešit vhodně připravenou grafikou … ptejte se. Integrovaný návrhář pracuje pouze s bílou barvou kravaty.
V případě, že máte připravenu korektní grafiku ve formátu a požadavcích odpovídajícímu produktu (viz samotný popis produktu) zašlete přímo tisková data, případně lze využít interní online editor a požadovaný produkt si prostě vytvořit přímo na místě. Pro odeslání podkladů systém akceptuje soubory ve formátech: PDF, PNG, JPG, TIF, PSD, SVG. V případě, že je třeba odeslat více souborů současně, využijte prosím formáty ZIP, TAR, GZIP, RAR, případně vícestránkové PDF. Velikost odesílaného souboru je omezena na 50 MByte. V případě, že chcete odeslat větší soubor, využijte prosím služeb jako wetransfer.com nebo uschovna.cz.
Vyber soubor
  Online designer

  Popis

  • 100% Polyester; 135 g.
  • Délka: 147 cm, Šířka: 8 cm
  • Prostor pro potisk 28,5 x 7,5cm
  • Prát na 30°C