Polštářek s potiskem (celoplošný)

620.00  včetně DPH

Polštářek s potiskem je jasná volba, když chcete neokoukaný dárek pro své blízké … a pozor, můžete si divit vlastní grafiku až do okrajů, což není vůbec běžné … u nás jde vždy o individuální výrobek, který je vždy ručně šitý.

V průběhu měsíce srpna nejsme schopni polštář s celoplošných potiskem realizovat z důvodu průběžných dovolených. Reálné dodání je možné v prvním týdnu v měsící záři.

V případě, že máte připravenu korektní grafiku ve formátu a požadavcích odpovídajícímu produktu (viz samotný popis produktu) zašlete přímo tisková data, případně lze využít interní online editor a požadovaný produkt si prostě vytvořit přímo na místě. Pro odeslání podkladů systém akceptuje soubory ve formátech: PDF, PNG, JPG, TIF, PSD, SVG. V případě, že je třeba odeslat více souborů současně, využijte prosím formáty ZIP, TAR, GZIP, RAR, případně vícestránkové PDF. Velikost odesílaného souboru je omezena na 50 MByte. V případě, že chcete odeslat větší soubor, využijte prosím služeb jako wetransfer.com nebo uschovna.cz.

Vyber soubor
  Online designer

  Popis

  Polštářek s potiskem potěší každou osobu … Vytvořte si tak vlastní, specifický domov, dle představ s vlastním motivem na polštářcích. Polštář s vlastní fotkou je ideální dárek pro ženy i muže, prověřený spokojenými zákazníky.

  • Rozměry polštářků 40×40 cm
  • Hypoalergenní výplň
  • Materiál 100% polyester
  • Potah je na zip a samozřejmě bezproblémově plně pratelný

  Pozor, polštáře s tiskem až do krajů jsou reálně šity na míru, proto je u nich doba dodání minimálně 7 dní a nelze zvolit expresní dodání.