Sada hrnečků
zamilované/partnerské

432.00  včetně DPH

Sada hrnečků (zamilovaných/partnerských) je jasná volba pro specifické příležitosti jako Valentýn, atd .. Popusťte uzdu své fantazii a připravte sadu partnerských/zamilovaných hrnečků, které umocní Vaše propojení.

V případě, že máte připravenu korektní grafiku ve formátu a požadavcích odpovídajícímu produktu (viz samotný popis produktu) zašlete přímo tisková data, případně lze využít interní online editor a požadovaný produkt si prostě vytvořit přímo na místě. Pro odeslání podkladů systém akceptuje soubory ve formátech: PDF, PNG, JPG, TIF, PSD, SVG. V případě, že je třeba odeslat více souborů současně, využijte prosím formáty ZIP, TAR, GZIP, RAR, případně vícestránkové PDF. Velikost odesílaného souboru je omezena na 50 MByte. V případě, že chcete odeslat větší soubor, využijte prosím služeb jako wetransfer.com nebo uschovna.cz.

Vyber soubor
  Online designer

  Popis

  Sada partnerských/zamilovaných hrnečků. Potisk je samozřejmě zdravotně nezávadný, určený i k mytí v myčce a potisk lze umístit z obou stran, takže je vhodný jak do pravé, tak levé ruky, pozor panoramatický potisk tady není možný.

  A co je nutné vědět ?! Je to velmi jednoduché, stačí najít vhodné obrázky, zvážit umístění a zaslat data …

  • Krabička na „zamilovaný“ set je automaticky součástí ceny
  • Průměr 79 výška 91 mm
  • Objem 9 oz cca 260 ml
  • Hmotnost 320 g
  • Výška obrázku na potisk max 77 mm (výška)