Nástěnný kalendář z vlastních fotografií (portrait)

345.00  včetně DPH

Nástěnný kalendář z vlastních fotografií je ideální volba jak odprezentovat například v rodinném kruhu fotky, které charakterizují klíčové události v roce. Ke každému kalendáři můžete na titulní stránku doplnit krátké motto/heslo, například … „Pro milovanou maminku“.

Naše kalendáře automaticky obsahují 13 listů + zadní karton, neděláme jak je běžně zvykem kalendáře oboustranné, tedy s polovičním počtem listů, které ve výsledku působí „lacině“.

Pro odeslání podkladů systém akceptuje soubory ve formátech: PDF, PNG, JPG, TIF, PSD, SVG. V případě, že je třeba odeslat více souborů současně, využijte prosím formáty ZIP, TAR, GZIP, RAR, případně vícestránkové PDF. Velikost odesílaného souboru je omezena na 50 MByte. V případě, že chcete odeslat větší soubor, využijte prosím služeb jako wetransfer.com nebo uschovna.cz.

Standardní doba výroby kalendáře je 3 – 5 pracovních dní.

Vyber soubor

    Popis

    Nástěnný kalendář z vlastních fotografií – vyberte formát a pak už jen stačí najít 12 + 1 fotek …  Ať již děláte průřez rokem vašich ratolestí, nebo chcete mít v pracovně nástěnný kalendář prezentující Vaše úspěchy na poli sportu, vždy je kalendář špičkovou volbou … a co víc. kalendář je také skvělým dárkem.

    • provedení kalendáře je v režimu 12 + 1 snímek
    • papír využíváme 200 g/m matnou křídu, kde je reprodukce fotek na špičkové úrovni; u formátu „EXTRA“ je využita matná křída 300 g/m, která zvyšuje stabilitu zvětšeného formátu
    • kalendář obsahuje zadní list ve formě čistého kartonu, tedy reálně je kalendář 13 listů matné křídy + zadní list