Nástěnný kalendář z vlastních fotografií

345.00  včetně DPH

Nástěnný kalendář z vlastních fotografií je ideální volba jak odprezentovat v rodinném kruhu fotky, které charakterizují klíčové události v roce.

Náš kalendář automaticky obsahuje 13 listů + zadní karton, neděláme jak je běžně zvykem kalendáře oboustranné, tedy s polovičním počtem listů, které ve výsledku působí „lacině“.

Důležité: Prosím nahrejte fotografie ideálně ve formátu ZIP, případně RAR a očekáváme soubory s označením dle měsíců + titulka. Případně samozřejmě není problém zpracovat připravený PDF soubor kalendáře se všemi stránkami. Ke kalendáři můžete na titulní stránku doplnit krátké motto/heslo, třeba … Pro milovanou maminku.

Standardní doba výroby kalendáře je 3 – 5 pracovních dní.

Vyber soubor
  Kategorie: Štítek:

  Popis

  Vyberte formát a pak už jen stačí najít 12 + 1 fotek …  Ať již děláte průřez rokem vašich ratolestí, nebo chcete mít v pracovně kalendář prezentující Vaše úspěchy na poli sportu, vždy je kalendář špičkovou volbou … a co víc. kalendář je také skvělým dárkem.

  • provedení kalendáře je v režimu 12 + 1 snímek
  • papír využíváme 200 g/m matnou křídu, kde je reprodukce fotek na špičkové úrovni; u formátu „EXTRA“ je využita matná křída 300 g/m, která zvyšuje stabilitu zvětšeného formátu
  • kalendář obsahuje zadní list ve formě čistého kartonu, tedy reálně je kalendář 13 listů matné křídy + zadní list