Hrnek ARCTIC (frost)

295.00  včetně DPH

Pískovaný hrnek ARCTIC/FROST pro všechny kteří chtějí vybočit. Chcete-li potěšit originálním dárkem, není nic jednoduššího.

V případě, že máte připravenu korektní grafiku ve formátu a požadavcích odpovídajícímu produktu (viz samotný popis produktu) zašlete přímo tisková data, případně lze využít interní online editor a požadovaný produkt si prostě vytvořit přímo na místě. Pro odeslání podkladů systém akceptuje soubory ve formátech: PDF, PNG, JPG, TIF, PSD, SVG. V případě, že je třeba odeslat více souborů současně, využijte prosím formáty ZIP, TAR, GZIP, RAR, případně vícestránkové PDF. Velikost odesílaného souboru je omezena na 50 MByte. V případě, že chcete odeslat větší soubor, využijte prosím služeb jako wetransfer.com nebo uschovna.cz.

Vyber soubor
  Online designer

  Popis

  Co dodat, hrnek s potiskem je prostě super dárek a vše dále posouvají jejich atypické verze, kterými nadchnete své blízké … prostě hrneček s potiskem je to pravé a pojďme ještě dál, pískovaný hrneček ARCTIC/FROST.

  A co je nutné vědět ?! Je to velmi jednoduché, stačí najít vhodný obrázek, zvážit umístění (tady je třeba vědět, že na hrneček lze potisknout plochu 190 x 80mm v případě panoramatického potisku).

  • Průměr 80 / výška 95 mm
  • Objem 11 oz cca 300 ml
  • Specifikace potisku – max 190 x 80 mm