Celopotištěný vak na záda

649.00  včetně DPH

Celopotištěný vak na záda je jasná volba když hledáte špičkový dárek, který je plně individuální, kvalitní a co víc vždy šitý vždy na míru přímo pro Vás …

Produkt charakterizuje velmi kvalitní provedení, špičkové materiály a to vše je korunováno reálným ručním zpracováním každého kusu !!! Doba dodání je minimálně 7 dní a nelze zvolit expresní dodání.

V průběhu měsíce srpna nejsme schopni vak s celoplošných potiskem realizovat z důvodu průběžných dovolených. Reálné dodání je možné v prvním týdnu v měsící záři.

V případě, že máte připravenu korektní grafiku ve formátu a požadavcích odpovídajícímu produktu (viz samotný popis produktu) zašlete přímo tisková data, případně lze využít interní online editor a požadovaný produkt si prostě vytvořit přímo na místě. Pro odeslání podkladů systém akceptuje soubory ve formátech: PDF, PNG, JPG, TIF, PSD, SVG. V případě, že je třeba odeslat více souborů současně, využijte prosím formáty ZIP, TAR, GZIP, RAR, případně vícestránkové PDF. Velikost odesílaného souboru je omezena na 50 MByte. V případě, že chcete odeslat větší soubor, využijte prosím služeb jako wetransfer.com nebo uschovna.cz.

Vyber soubor
  Online designer

  Popis

  Celopotištěný vak na záda je jasná volba pro kohokoliv kdo se chce odlišit a nezapadnou do konfekčních produktů … Vak je vždy plně individuální, šitý na míru přímo pro Vás s grafikou, kterou máte plně v moci.

  • Gramáž 200 g/m2
  • 100 % polypropylen – batohovina s PVC zátěrem
  • Velikosti 47 x 36 cm, popruh 70 cm
  • Splétané oděvní bavlněná popruhy v černé, případně přírodní barvě (průměr 12 mm)